هامون بذر زرین / منورت اسپانیا

شرکت توزیع و پخش سراسری ترنم سبز زاینده رود توزیع کننده سموم بایر آلمان )

taranomsabz@

t.me@taranomseeds

واحد پشتیبانی و فروش:

031-37516002

031-37515855

 031-37515359

گروه شرکت های هامون بذر

محصولات مانورت اسپانیا

شرکت هامون بذر زرین در سال 1378 با توجه به تخصص مسئولین و کارشناسان مربوطه فعالیت خود را در زمینه واردات نهاده های کشاورزی نظیر، انواع کودهای ماکرو، میکرو،ارگانیک و نیز بیولوژیک آغاز نموده است. با توسعه فعالیت شرکت، اقداماتی در جهت تامین سموم کشاورزی از منابع اروپایی و آمریکایی آغاز گردید و در این زمینه شرکت‌های مشترک به نام زرین خوشه جنوب و پیراکشت شیمی اقدام به واردات سموم دفع آفات نباتی نمودند.

 شرکت هامون بذر زرین تکیه بر تخصص و توانایی های کارشناسان خود توانست از سال 1378 تاکنون، نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت‌های عمده و مطرح تولیده کننده کود و سموم نظیر مانورت اسپانیا(MANVERT)، روزیر بلژیک (ROSIER)، ممون هلند(MEMON)، سیفو ایتالیا(CIFO)، ماسو اسپانیا (MASSO)، نوردوکس نرورژ(NORDOX)، ایپروکم چین، اگرودراگون، ردسان، ویلای آفریقا و پریجات هند بدست آورد. شرکت های نامبرده، یکی از مطرح ترین برندهای محصولات کشاورزی بوده که با آخرین پیشرفت‌های نوین تکنولوژی همگام می‌باشند.
از مهرماه سال 1394 کل مدیریت شرکت بهاورشیمی زیر نظر آقای عبدالجلیل زرگران قرار گرفت. تصمیم ایشان بر آن بود که بیشترین توان و توجه شرکت برکیفیت محصولات قرار داده شود و نهایت دقت در انتخاب تکنیکال های وارداتی صورت گیرد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی بر روی محصول مورد نظر کلیک نمایید.

 

بیومکس

فولی پلاس

مایکونیک

ریک اسید

سیلیکون

ترا

آهن مایع 

پتاسیم

فوسیکا

کب ترا

کمپلکس برنج